Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen Nemo -08 povolno

Shitet nga: Taki 18 Dhj 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
Nemo
Motor 1.4.TD
50kw
Klima ured
Elektronika na stakla
Centralna brava so dalecinsko
2 kluca
Radio na CD
Registrirano do 10.07.2016
Kasko osigurano do datum na registracija
Odlicna sostojba
Cena 3560eur+ 18%DDV=4200eur
Leaflet
Në fillim