Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITROEN SAXO 1.4 VTS

95 000 MKD

Shitet nga: Saxo 28 Qer 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
SAXO
Full oprema
KLIMA
DOBRI GUMI
ZACUVANO
****MOZE I ZAMENA****
Leaflet
Në fillim