Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen Saxo 1.4 vts -03

1 400 EUR

Shitet nga: vase 09 Shk 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
SAXO
Se prodava citroen saxo 1.4 vts benzinec 2003 godina carineno kolata e uvezena od ch kolata e vo mnogu dobra sostojba i e sportski model kolata ima kompletno jvc uzvucenie moze da se vidi vo sekoe vreme bez zamena
Leaflet
Në fillim