Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen Saxo i Lada Niva

1 500 EUR

Shitet nga: Sakso Dje 04:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 3 210 MKD / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Citroën
Modeli
SAXO
Se prodava sakso 1.5d i lada riva i dvete registrirani
Leaflet
Në fillim