Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen SAXO 1.1 -99

630 EUR

Shitet nga: Geras 06 Mar 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
SAXO
Kolata e donesena od slovenija i e vo odlicna sostojba.Kolata moze da se pogleda i da se dogovorime...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione