Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen Xantia 2.0 HDI moze i samo motor

520 EUR

640 EUR

Shitet nga: Dejan 16 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
Xantia
Prodavam citroen xantia 2.0HDi dizel kolata e vo ispravna sostojba treba da se promenat nekoj sitnici so ful oprema pominata reg motorot e vo oodlicna moze i kompleten motor sostojba trba da se popravi prednicata ne e udirana i farbana
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione