Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen Xsara Picasso 1.6i 2005 benzin plin

2 300 EUR

2 890 EUR

Shitet nga: Slavko 25 Pri 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Bezhë
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Citroën
Se prodava Citroen Xsara Picasso 1.6i, proivedena 2004, prva registracija 03.2005g. So atestiran plinski ured so garancija do 09.2021g. Registrirana do 08.2021 ne uvezena, vtor sopstvenik napraveni komplet servisi. 4 zimski + 4 letni gumi. Nov akumulator so garancija do 04.2022. Plus 8 litri maslo Total 5w-40 i dva kompleti filtri za dva servisi. Super sostojba
Od oprema:
Avtomatski klima ured
Fabricko radio CD
Bord kompjuter
Elektricni stakla
Elektricni retrovizori so greenje
Servo
Eletricni podesivi farovi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione