Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI ODLICNA

2 890 EUR

Shitet nga: Jovica 27 Jan 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Дизел мотор (80kw/109ks), многу економичен, со потрошувачка околу 6l/100km. Моноволумен, одлично сочувана, фабричка боја, 190.000km, редовно сервисирана.
-Колата поседува секаков вид на опрема:
ABS, Aербег, Климатроник, Серво волан, централно заклучување, електрика на прозори, електрика и греачи на ретровизори, магленки, борд компјутер, темпомат и др.
-Вреди да ја погледнете и да се уверите во горе наведеното. Однесете ја на било кој сервис за проверка по ваша желба.
-Платени се сите давачки до регистрација, ваше е само да ја регистрирате, ПАЛИ-ВОЗИ!
***Цената не е фиксна***
За секакви информации јавете се на
:070 227 663 Dragi
070 541 904 Nenad
Leaflet
Në fillim