Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI

3 500 EUR

Shitet nga: Jasna 03 Dhj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Citroën
Se prodava Xsara Picasso 1.6 HDI 80Kw 2004 godina komletno srvisirana so novi navlaki na sedista.Kolata e registrirana do 11 2019 i ima zelen karton.Poseduva full oprema
-ABS
-Airbag
-Klimatronik
-Servo volan
-Centralno zaklucuvanje
-Elektrika na prozori
-Elektrika i greaci na retrovizori
-Bord kompjuter
-Fabricko radio/cd
Në fillim