Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITROEN XSARA PICASSO

1 600 EUR

1 800 EUR

Shitet nga: Isa 20 Maj 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Citroën
-Kolata e vo odlicna sostojba, donesena so vozenje od Slovenia, moze da se carini na MK tablici za eden den

-Za poveke info javete se
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione