Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen Xsara 1.4 HDI -03

Shitet nga: Jakim 20 Qer 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Citroën
Modeli
Xsara
Xsara 1.4 HDI 2003 godina karavan
205000km odlicna
Kompleten servis napraven (ulje filtri...)
So klima
Regestrirana do oktomvri so zelen karton
1900 e
Leaflet
Në fillim