Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen Xsara karavan

1 000 EUR

Shitet nga: Никола 22 Nën 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Citroën
Modeli
Xsara
Продавам Citroen Xsara Караван
(1998 год.),дизел,регистриран до месец јуни 2020 год.,во возна состојба
Никола
070/253-568
Leaflet
Në fillim