Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITROEN ZX1.4i -96SERVO NOVI GUMI PLIN ATEST REGIS

888 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OGLAS MEN 02 Sht 14:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
OGLAS MEN
ODLICEN SUZUKI SWIFT PLIN SO A-TEST REG NOVI GUMI 950 ЕУР
" Thunder " POJACALO I WOOFER ZA VO KOLA /MADE IN GERMANY 150 ЕУР
EXTRA FIAT UNO 1.0 PLIN REGISTRIRANO N.GUMI MOZE Z 790 ЕУР
AirPods BEZZICNI SLUSALKI ZA iPhone & Apple 40 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Citroën
Modeli
ZX
PRODAVAM EXTRA SOCUVAN CITROEN ZX SO SOLIDEN MOTOR 1.4i 55KW/75KS

KAROSERISKI VO ODLICNA SOSTOJBA

ENTERIER PERFEKTNO SOCUVAN

PLINSKI URED SO A-TEST

4 NOVI GUMI M+S ,,MATADOR,,

SERVO VOLAN / AIRBAG / CENTRALNA BRAVA / ALARM / PODESUVANJE NA VOLAN / RADIO USB/SD

REGISTRIRAN DO 15.11.2017 I E BEZ NIKAKVO

DOPOLNITELNO VLOZUVANJE.

CENA MU E 888 EUR I NE E FIKSNA

KONTAKT NA 078-238-098 ILI NA [email protected]
OGLAS MEN
078-238-098
OGLAS MEN
CITROEN XSARA REGISTRIRANA CELA GODINA EVTINA 899 ЕУР
FIAT CINQUECENTO REGISTRIRANO/ODLICNO SOCUVANO 710 ЕУР
EXTRA SOSTOJBA OPEL CORSA 1.4 REGISTRIRANA KLIMA 1 250 ЕУР
OPEL ASTRA GTC 1.3 TDCI -06 EXTRA/FULL 3 999 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione