Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dacia Solenca

1 200 EUR

Shitet nga: Dusan 22 Nën 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Dacia
Prodavam dacia solenza 2004 godina so 108147 km. Prv sopstvenik sum na kolata kupena e vo skopje redovno se praveni mal i golem servis.Ne e mnogu vozena se prodava so 4 letni i 2 zimski gumi. Kolata e vo dobra sostojba i ima mesto za dogovor okolu cenata.
Leaflet
Në fillim