Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Daewoo Lanos benzin/plin 2000 godina 1.5

1 600 EUR

Shitet nga: Jovica 03 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Brod
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Lanos
Poseduva:
Full oprema, konplet servis, novi gumi, plin so atest. Mozna zamena za Opel Vectra benzin/plin
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione