Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DAEWOO MATIZ -07

2 000 EUR

Shitet nga: oliver 07 Mar 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Matiz
SE PRODAVA matiz daewoo 2007 godina registrirano do 11.2015 godina, CD RADIO, novi gumi, servisirano redovno od prv gazda vo odlicna sostojba mozi i vo zamena za pogolem avtomobil so doplata
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione