Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DAEWOO MATIZ -06

1 600 EUR

Shitet nga: Stefan 01 Pri 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Matiz
Prodavam Daewoo Matiz 2006 godina so pominati 78000km.
Avtomobilot e redovno servisiran vo Automakedonija.
Okolu cenata ima moznost za pregovori :)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione