Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Daewoo Matiz

1 900 EUR

Shitet nga: Lum 07 Dhj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Matiz
Se prodava Daewoo Matiz 2008.. socuvan prva boja prv gazda...... registrirana pred mesec dena....
Novi gumi... servisirana pred 5000 km..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione