Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Daewoo Matiz

1 000 EUR

Shitet nga: Stefan 17 Pri 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Matiz
se prodava daewo matiz 1.0I registrirana do oktomvri.Smeneto ulje filter klinest Kais rebrast kais plocki.Pali vozi e i e so mala potrosuvacka 6 L 100km
Leaflet
Në fillim