Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Daewoo Matiz

1 200 EUR

Shitet nga: Mile 22 Tet 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Matiz
Prodavam Daewoo Matiz 2001 godina ,vo odlicna sostojba ,ekstra zacuvan,registriran do maj 2018g.
Leaflet
Në fillim