Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Daewoo Nexia odlicna sostojba - 97

700 EUR

Shitet nga: Ivica Angelov 10 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Regjistrimi
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Nexia
Се продава Daewoo Nexia сочувана во одлична состојба.
Регистрирана е до јули 2015.
+ 4 нови гуми
Година на производство: 1997
Цена: 700€
Телефон за контакт: 078 833 231
Ivica Angelov
078833231
Leaflet
Në fillim