Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DAEWOO TICO A-test plin -97

950 EUR

Shitet nga: stefan 11 Dhj 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Tico
prodavam daewoo tico registrirano cela god redovno servisirano i odrzavano domakinski za poveke inf javete se!!
Leaflet
Në fillim