Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Daewvoo Tico

600 EUR

Shitet nga: Ado 03 Tet 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Tico
Se prodava Daewo Tico Sl benzin Istecena reg
So 4 Novi gumi vo top sostojba pali vozi za povekje info
072 777 789
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione