Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dodge Caliber 2.0 CRD

0 EUR

Shitet nga: Icko Dje 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Dodge
Modeli
Caliber
Dodge Caliber 2.0CRD 140hp 6 brzini

Komplet napraven servis
Realna kilometraza
Od oprema poseduva:
-templomat
-bord kompjuter
-elektrika na stakla
-klima
i mnogu druga oprema

Moze zamena so moja i vasa doplata.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione