Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dodge Caliber -10

6 000 EUR

Shitet nga: Dule 22 Nën 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Dodge
Modeli
Caliber
Dodge Caliber 6000eur fiksna
Leaflet
Në fillim