Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iveco Daily

250 000 MKD

Shitet nga: miki 04 Korr 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Fiat
Se prodava iveco daily poveke informacii na telefon:
Godina proizvodstvo: 2003
Goriv: Nafta
Kategroija TOVARNO
Registracija vazi do 29.08.2019!

Poveke informacii na 071-507-015
Leaflet
Në fillim