Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Abarth 595 C Competizione

0 EUR

Shitet nga: Ane 10 Mar 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Fiat
Fiat Abarth 595 C Competizione 1.4 T-Jet engine with Garret Turbo and dual mode

220HP (Race Chip Performance)

“Record Monza” izduven sistem so 4 cevki

+ 4 ABARTH 17'' felni so zimski pnevmatici

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione