Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT BRAVA 1.6 16V registrirana do 12/2016

1 450 EUR

Shitet nga: Dejan 31 Mar 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Brava
- Super socuvan avtomobil,
-ne se potrebni nikakvi popravki ,
- klima
- novi 4 gumi Tigar
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione