Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT BRAVO 1.9 TD

1 050 EUR

Shitet nga: Ace Zlatanovski 18 Shk 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
Kolata e bez klima 1.9 motor turbo dizel
Ima prostor za dogovor na lice mesto
Pali vozi

- 078 442 685
- 078 210 838
Ace Zlatanovski
078 442 685
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione