Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Bravo hgt 2.0 155ps moze i zamena-00

Shitet nga: Elvis 29 Nën 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
Bravoto e ekstra sportski praveno full oprema so orginal 164km vneseno od svajcarija redovno servis praven pali vozi
Leaflet
Në fillim