Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT BRAVO 1.2.16V -99

1 350 EUR

1 500 EUR

Shitet nga: slagan 15 Mar 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
Fiat Bravo 1.2.16V odlicno socuvana kako vnatre taka nadvor so full oprema:
-Klima
-Centralna
-ABS
-Elektrika na prozori i retrovizori
-Servo
-Halogrnki za magla
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione