Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Bravo -98

1 750 EUR

Shitet nga: Robert 08 Gush 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
Prodavam fiat bravo 98 godina odlicna sostojba
Registrirano do april 2017
Cetiri novi gumi
Klima raboti
Servo
Abs
Elektrika
15 ki bandazi aluminiumski
Leaflet
Në fillim