Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT Cinquecento LANCIA Y PLINSKI URED/REGISTRIRA

690 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OGLAS MEN 22 Nën 10:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
PRODAVAM LANCIA Y-10 (pandan NA FIAT Cinquecento) VO DOBRA SOSTOJBA
- REGISTRIRANO DO 14ti SEPTEMVRI
- VGRADEN PLINSKI URED
- DVE NOVI GUMI "VIKING"
- ALU-FELNI "LANCIA"
- ELEKTRIKA NA PROZORI
- CENTRALNA BRAVA
- SONCEV KROV
- CENATA E SAMO 690 EUR. I ISTATA NE E FIKSNA

KONTAKT NA 078-238-098
OGLAS MEN
078-238-098
Leaflet
OGLAS MEN
FIAT MULTIPLA 1.6 PLIN FULL OPREMA REG 6 SEDISTA 1 250 EUR
UNIKAT RENAULT CLIO DIESEL/FULL OPREMA/REGISTRIRAN 1 350 EUR
OPEL ASTRA G 1.2 PLIN A-TEST RG DO 22.12.2019 1 100 EUR
DAEWOO TICO SX -96 TOP REGISTRIRANO DO 10 11 16 750 EUR
Në fillim