Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Cinquecento

600 EUR

Shitet nga: Joze 14 Korr 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vinicë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Kolata e vo odlicna sostojba pali vozi 30kw 900cm3
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione