Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT DOBLO 1.9JTD -03

0 EUR

Shitet nga: ivica 23 Korr 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Doblo
FIAT DOBLO-1.9JTD
GODINA 12M-2002G
REG. do 10M-2015G
PATNICKA VERZIJA
KLIMA
AIRBAG
ABS
PODESIV VOLAN
RADIO CD
ELEKTRIKA NA PROZORI
HALOGENKI
4 NOVI GUMI
SEDISTE PODESIVO PO VISINA
BORD KOMPJUTER
DVE STRANICNI VRATI
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALINSKO
PRVA FARBA NE UDIRANO
VOZILOTO E VO EKSTRA SOSTOJBA DONESENO SO VOZENJE OD ITALIJA I SE NA NEGO FUNKCIONIRA BESPREKORNO IDEALNO ZA FAMILIJARNI PATUVANJA KAKO I ZA RABOTA.MNOGU MALA POTROSUVACKA OD 5L NA 100KM GO NOSI NAJDOBRIOT I NAJIZDRZLIVIOT MOTOR NA FIAT 1.9 JTD.VOZILOTO E SERVISIRANO NEMA DOPOLNITELNI VLOZUVANJA.ZASERIOZNI KUPUVACI EKSTRA CENA NA LICE MESTO.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione