Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Doblo -03

2 500 EUR

Shitet nga: metii111 03 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Doblo
Fiat Doblo// 1.9 Dizel
metii111
071443188
Leaflet
Në fillim