Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT DOBLO MAXI 2011 1.6 MTJ -11

8 000 EUR

Shitet nga: zarko 04 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Doblo
VOZILOTO E SO FULL OPREMA MN SOCUVANO
TOVARNO SO NOSIVOST 1000 KG.
MOTOR 105 KS 1.6 MULTIJET 16 V
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
Leaflet
Në fillim