Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Doblo 1,3 maxi

3 900 EUR

Shitet nga: alek 18 Shk 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Doblo
uvezeno od germanija odlicna sostojba 2 metra tovaren prostor so klima.plateni davacki do registracija.cena 3900e.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione