Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Doblo 1.4

3 700 EUR

Shitet nga: Milosh 14 Dhj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Doblo
1.4 Бензинец , Плин

Цената не е фиксна.
број за контакт
078 430 787
070 215 538
Në fillim