Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Doblo itno moze zamena

0 EUR

Shitet nga: Igor 18 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Doblo
se prodava Fiat Doblo mnogu dobro socuvano redovno servesirano vo Fiat vo mometov imaa zimski gumi novi 15 185 65 a letnite badasi se aluminski so novi gumi 16 195 55 od oprema so led sijalici na farovi i led na halogenki klima ured sto raboti senzori za parkiranje euro kuka zatemneti stakla so dve klizacki vrati perfekno voziloto regestrirano na 23 01 2018 i plateno kasko samo treba da se vidi i sve ke vi bide jasno za kakovo vozilo se prodava moze zamena za pomalo vozilo ponudete
Lice za kontakt
Igor
tel; 071/390-380 071 440 990

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione