Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT DOBLO MAXI 1.6 MULTIJET -10

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTONIKO 10 Maj 11:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Doblo
Марка: FIAT
Модел: DOBLO MAXI
Година: 2010
Гориво: Дизел
Километри: 214600
Менувач: Рачен
Kаросерија: Товарно патничко возило
Врати: 5
Зафатнинана мотор: 1598 cm3
Сила на моторот: 74kw- 105ps
Регистрација: Македонска
ИМАМЕ 400 ВОЗИЛА НА ЛАГЕР, РАБОТИМЕ СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА РАТИ БЕЗ КАМАТА
БЕЗ БАНКИ, ЖИРАНТИ, МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ

Од опрема поседува:
Борд компјутер
Клима
Централно заклучување со далечинско
Електрика на прозори
Електрика на ретровизори
Фабричко радио со CD
ABS
Airbag

Димензии на товарен дел:
Должина 210 см
Ширина 150 см
Висина 130 см

Нов увоз од Холандија, Германија и Италија со платени давачки до регестрација со хомологација и превод на сите документи
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да ги посетите нашите плацеви во с.Кадрифаково – Штип и Скопје – населба Кисела Вода спрема Цементара
Најдобрите и нaјповолни возила само во АутоНико со 400 возила на лагер повелете и уверете се

Телефонски број: Игор – 070 722 077

Цена по договор

AUTONIKO
Продажба на сите видови лесни товарни(комбиња) возила и автомобили(коли) со сопствен лизинг без камата 30% учество на 24 рати без камата,без жиранти без банки,манипулативни и други скриени трошоци
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.„Гоце Делчев“ бр. 157 А Tregoje në hartë
+38970722077
http://autoniko.mk
Në fillim