Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Grande Punto Abart perfect

8 000 EUR

Shitet nga: Benjamin vejsovski 21 Nën 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 17 120 MKD / muaj

Benjamin vejsovski
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Coupe
Prodhuesi
Fiat
Crna boja bez grebnatinki original
160ks
Sport original version by abarth design essesses
Pop off exstra
Full optional by abarth
Kolata e vo perfekna sostoiba
4 auspluzi remus so garanzia.
Benjamin vejsovski
Leaflet
Në fillim