Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Abarth 1.4 Turbo 215ks Edinstven vo MK zamena

9 000 EUR

Shitet nga: Naser 08 Maj 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 19 260 MKD / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Se prodava Grande Punto Abarth 1.4Turbo 215ks vo odlicna sostojba.Napraven golem servis vo Ovlasten servis Fiat 07-03-2016.od oprema poseduva:El na staklo,el na retrovizori,centralno so dalecinsko,bordkompjuter,,airbag,klima,kozen enterier,servo,abs,esp,ima extra muzika,auspuh Ragazzon,filter BMC,Pop off ventil i mnogu drugo.Moze zamena i so moja doplata.
Leaflet
Në fillim