Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Grande Punto 1.3 mjtd dynamic sport-07

Shitet nga: emy 15 Mar 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
fiat grande punto 1.3 multijet (Jtd)
4/5 vrati sport full oprema
abs, klimatronik,
elek prozori, elek retr,
greac sedista, radio org,
sport volan so komandi.
tempomat, maglenki
novi 4 gumi, centralna + dalinski
servisiran komplet i redovno,
servisna kniska
donesen od sweicaria,,
prv sopstfenik.
plateni site davachki do reg
bezz zameni

pozz :)


Leaflet
Në fillim