Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Grande Punto

Shitet nga: Нафи 23 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Продавам фиат пунто гранде 2006г со поминати 91000км прв газда редовно сервисирано во фиат има гарантна книшка регисѕрирано до 30 11 2018 цена по договор.
Нафи
072644134
Leaflet
Në fillim