Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Grande Punto 1.3 jtd -07

2 450 EUR

3 200 EUR

Shitet nga: Punto 04 Tet 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Fiat Grande Punto 1.3 jtd 2007 god
Full oprema
Klima
Servo city
Voziloto e vo extra sostojba
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
Uvezeno od Holandija
Leaflet
Në fillim