Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD -06

4 500 EUR

Shitet nga: ALEKSANDAR Dje 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
PRODAVAM FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD " DESIGN GIUGIARO" 2006 GODINA VO IZVONREDNA SOSTOJBA I EDINSTVENO NA PAZAROT SO OVOJ MOTOR SO 6 BRZINI EKONOMICNO..

KOLATA E REGISTRIRANA CELA GODINA,SO KOMPLETEN SERVIS NAPRAVEN..
SMENETI: REBRASTI,LAMELA,POTISNA,DRUG LAGER,ZAMAEC..
ALEKSANDAR
070 360 600
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione