Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Grande Punto 1.4 benzin so plin -07

3 800 EUR

Shitet nga: Punto 21 Gush 01:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Kolata e vo odlicna sostojba
Staven plin pred eden mesec
Full abarth oprema
Vredi da se vidi
Moze zamena so moja ili vasa doplata
Samo realni ponudi
Za cena samo na lice mesto razgovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione