Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Grande Punto extra povolno

2 350 EUR

Shitet nga: Sandra 03 Tet 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Kolata e registrirana do maj 2021.
Redovno servisirana. Solidno gradsko vozilo so urban izgled i mnogu mala potroshuvacka, go poseduva najekonomichniot i najizdrzliviot motor 1.3 multijet. So klima, city drive opcija na volan i elektrika na prozori i retrovizori. 4 novi gumi kombinirani. Karoseriski sochuvana.
Poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodava ITNO!
Ima prostor za dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione