Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 ITNO

3 500 EUR

Shitet nga: Petar 27 Jan 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 65 KS (odlicen za pocetnici - 48KW )
Registrirana do 11.2018;

***Full oprema :
- KLIMA ;
- CITY SERVO;
- KOMANDI NA VOLAN;
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANJE PO VISINA;
- RADIO SO KOMANDI NA VOLAN;
- EL NA RETROVIZORI;
- HALOGENKI ZA MAGLA...
***IMA 4 NOVI ZIMSKI GUMI, I 4 NOVI LETNI GUMI***
Kolata e mnogu socuvana, moze da se vidi vo sekoe vreme i da se proveri kaj majstor po vasa zelba. Nema mnogu golema potrosuvacka, okolu 5L/100km.

Za poveke informacii kontaktirajte me na tel: 075/417-666 Petar
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione